State of Survival Hileli Apk Güncel 2021**

1.11.100

Salgının ortaya çıkışının ardından altı ay geçmiştir. Korku, yalnızlık ve zorluklarla dolu altı ay. Çoğu hayatta kalamamış. Ancak sen bunu başardın. State of Survival oyununa hoş geldin.
HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 1,899,357
Geliştirici
KingsGroup Holdings
Sürüm
1.11.100
Actualización
21 Ağustos 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
138M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

State of Survival Hileli Apk

State of Survival Hileli Apk Salgının ortaya çıkışının ardından State of Survival Hileli Apk  altı ay geçmiştir. Korku, yalnızlık State of Survival Hileli Apk ve zorluklarla dolu altı ay. Çoğu hayatta kalamamış. Ancak sen bunu başardın. State of Survival Hileli Apk oyununa hoş geldin. apkdeponuz

state of survival apk android oyun club

Enfeksiyon bütün ülke geneline yayılmış, medeniyeti de beraberinde götürerek her şeyi yok etmiştir. Hayatta kalan bütün ordu ve hükümetler yok olmuştur. Bölge artık onlara karşı koyabilecek kadar cesur olan hayatta kalanlar ile birlikte Enfekte olanlara aittir.

state survival apk

state of survival apk

Arkadaş edin ya da diğer hayatta kalanlarla birlikte savaş. Hayatta kalabilmek için ne gerekiyorsa yap. Kolay olmayacak. Enfekte olanlar her yerde. Kaynaklar yetersiz lakin, cesetler arasından kurtarabildiğin kadarını kurtarmalısın.

Dışarıda yeni bir dünya var. Evet, tehlikeli, ancak fırsatlarla dolu. Muazzam bir güç, onu elde etmek isteyecek kadar cesur olanları bekliyor. Dikkatli olmayı sakın unutma. İnsanların artık dost canlısı olmadığını belirtmekte yarar var…

Yeniden İnşa Et
Hayatta kalanlara güvenli bir sığınak sunmak ve felaket sonrası imparatorluğunun temellerini atmak için yerleşim yerini inşa et.

state of survival taktik

Sayını ve gücünü artırmak için hayatta kalanları kurtar. Özel yetenekleri olanları kurtar, salgın savaşında bu kahramanlara ihtiyacın olacak!

Araştır
Zombi hastalığı hızlı bir şekilde mutasyona uğruyor. Hastalığı tanımlayablmek için mümkün olan her araştırmayı yap. Enfeksiyonu kontrol eden eyaleti de kontrol edecektir!

state of survival apk hile

Sayı demek güç demektir. Korku kapanı olan bu Vahşi’de hayatta kalabilmek için müttefikler edin ve stratejik ortaklıklar oluştur. Senden faydalanmaya çalışanlara karşı durabilmek için güç birliğine ihtiyacın var.

Kuralları Yeniden Yaz
İnsanlık 2. çağını yaşıyor. Hayatın düzene girmesi için kuralları yeniden yaz.

 

Yenilikler

Birlik üyelerinin birbirlerine kaynak göndermesini sağlayan Erzak Filosu özelliği eklenmiştir.
Takıma Alım Ofisi’nin eğitim ve sadakat sistemi optimize edilmiştir.
Ana Şehir Savaşı etkinliğindeki elektrik patlamalarının başlangıç zamanı ve Eyalet Savaşı’na giriş zamanı 8:45 (UTC) olacak şekilde değiştirilmiştir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir