PUBG MOBILE LITE Hileli Apk Güncel 2021**

0.21.0

PUBG MOBILE LITE, Unreal Engine 4 kullanarak üretildi ve orijinal PUBG MOBILE deneyimini 10 dakika veya daha kısa süren aksiyon dolu Arena Modu maçlarına taşıyor. Güncel oyunun kusursuz bir şekilde çalışabilmesi için 600 MB depolama alanı ve 1 GB RAM yeterli.
HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 7,734,944
Geliştirici
PROXIMA BETA
Sürüm
0.21.0
Actualización
13 Nisan 2021
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

PUBG MOBILE LITE Hileli Apk

PUBG MOBILE LITE Hileli Apk Unreal Engine 4 kullanarak üretildi ve orijinal PUBG MOBILE LITE Hileli Apk deneyimini 10 dakika veya daha PUBG MOBILE LITE Hileli Apk kısa süren aksiyon dolu Arena Modu maçlarına taşıyor. PUBG MOBILE LITE Hileli Apk Güncel oyunun kusursuz bir şekilde çalışabilmesi için 600 MB depolama alanı ve 1 GB RAM yeterli. apkdeponuz

pubg mobile lite apk hile

60 oyuncu, zengin kaynaklarla dolu 2km x 2km boyutunda bir adaya atlayarak sürekli daralan savaş alanında kozlarını paylaşıyor. Savaşta sana yardımcı olacak silahları, araçları ve malzemeleri topla. İnişe hazırlan ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yap!
12 dil için destek: İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Endonezce, Tayca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Arapça, Almanca, ve Fransızca.

pubg mobile lite hileli apk

pubg mobile lite apk oyun indir club

Gelişmiş hile karşıtı sistem sayesinde, tüm PUBG MOBILE LITE oyuncuları adil bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilir.

pubg mobile lite apk dayı

Ambar: Heyecan dolu maçlar için sonsuz canlanma hakkıyla aksiyon dolu 4’e 4 savaş!

pubg mobile lite apk indir son sürüm

Yerel takım kurma, oda kartları ve klan modları sayesinde istediğin zaman ve istediğin yerde arkadaşlarınla oynamak daha kolay.

pubg mobile lite apk android oyun club

Geniş ve yüksek çözünürlüklü haritalarda, mükemmel Unreal Engine 4 sayesinde gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim. Yüksek çözünürlüklü sesler ve 3D efektler sayesinde savaş deneyimine hiç olmadığı kadar yakınlaşacaksın.

pubg mobile lite apk hile happymod

Arkadaşlarını oyuna davet et ve sesli sohbeti kullanarak zafer kazanacak stratejiyi kur. Pusu kurarak düşmanlarını gafil avla. Savaşın en sıcak anlarında takım arkadaşlarını kurtar ve klanını zafere taşımak için savaş.

 

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir