Mobile Legends Hileli Apk Güncel 2021**

1.5.97.6541

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA hesaplaşmasına arkadaşlarınızla birlikte katılın! Favori kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınızla birlikte mükemmel takımınızı oluşturun. 10 saniyelik eşleşmeler, 10 dakikalık savaşlar. Bilgisayardaki MOBA ve aksiyon oyunlarındaki koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, takım savaşları gibi tüm deneyimler avucunuzun içinde! Mobil E-spor'da kendinizi burada geliştirin!
HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 27,539,634
Geliştirici
Moonton
Sürüm
1.5.97.6541
Actualización
28 Temmuz 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
110M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mobile Legends Hileli Apk

Mobile Legends Hileli Apk Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA hesaplaşmasına arkadaşlarınızla birlikte katılın! Mobile Legends Hileli Apk Favori kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınızla birlikte mükemmel takımınızı oluşturun. 10 saniyelik eşleşmeler, 10 dakikalık savaşlar. Mobile Legends Hileli Apk Bilgisayardaki MOBA ve aksiyon oyunlarındaki koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, takım savaşları gibi tüm deneyimler avucunuzun içinde! Mobil E-spor’da kendinizi burada geliştirin! apkdeponuz

mobile legends apk

Mobile Legends: Bang Bang, aradığınız mobil MOBA oyunu. Takımını oluştur ve düşmanları savaş alanına gömerek nihai zafere ulaş!

mobile legends hileli apk

mobile legends apk hile

Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları, 5v5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşlar. Düşmanın kulesini yıkmak için 3 koridorda savaşın. 4 adet orman bölgesi. 18 adet savunma kulesi. 2 Vahşi Boss. Klasik MOBA haritalarının en yenilenmiş hali burada!

mobile legends apk dayı

Hasarları savuşturun, düşmanı kontrol edin ve takım arkadaşlarınızı iyileştirin! Tanklardan, savaşçılardan, büyücülerden, nişancılardan, suikastçılardan ve desteklerden birini seçerek takımınızı oluşturun ve MVP unvanı için savaşın. Yüzlerce ve her geçen gün oyuna eklenen onlarca kahraman arasından favorinizi bulun!

mobile legends apk para ve elmas hilesi

Klasik MOBA’larda olduğu gibi herhangi bir ücret ödemeden oynayın! Tüm oyuncularla eşit şartlar altında beceri ve yeteneklerinizi konuşturun! Kazanmak için Öde değil; Kazanmak için Oynayın!

4. Basit Kontroller, Kolay Ustalaşma
Soldaki sanal bir joystick ve sağdaki beceri tuşları ile bir usta olmak için tek ihtiyacınız 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme ile bir mobilde oynayabileceğiniz en kolay MOBA deneyiminin keyfini çıkarın! Basit kontroller ile savaşın heyecanına kendinizi kaptıracaksınız!

mobile legends apk android oyun club

Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Oyunun erken safhasından sonuna doğru savaşların şiddeti artar. Kolayca minyon kesme ve hızlıca ekipman satın alma deneyimi sadece burada! Herhangi bir yerde, herhangi bir alanda ve herhangi bir zamanda mobil MOBA deneyiminin keyfini çıkarın!

mobile legends apk 2021

Çoğu MOBA’da bağlantı kopması, takımınızı yarı yolda bıraktığınız anlamına gelir. Ancak Mobile Legends: Bang Bang’deki stabil ağ ile bağlantınız kopsa bile saniyeler içerisinde geri bağlanıp, savaşa kaldığınız yerden devam edebileceksiniz! Ve siz çevrimdışı kaldığınızda, 5v4 durumunun önüne geçebilmek üzere o süre boyunca akıllı yapay zekamız yerinizi sıcak tutacak!

ÖNEMLİ NOT: Mobile Legends: Bang Bang, ücretsiz indirilebilir ve oynanabilir, fakat bazı oyun eşyaları (kostüm vb.) gerçek para ile satın alınabilir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, .

 

Yenilikler

1. Yeni Kahraman
- "Uzay-Zaman Gezgini" Natan yakında geliyor.
2. Yeni Mod
- Yeni kahraman için özel bir mod olan Natan'ın Savaşı sizlerle! Gel ve Natan ile birlikte savaşa atla!
3. Magic Chess
- Magic Chess S6, 24 Temmuz'da sona erecek. Yepyeni sezon S7 "Süper Kahramanların Dönüşü" ise yakında geliyor.
- Yeni Küçük Komutan: Rya.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir