League of Legends Hileli Apk Güncel 2021**

2.4.0.4727

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends'ın 5'e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan Wild Rift'te becerilerini ve stratejilerini konuştur. Akıcı kontroller ve hızlı karşılaşmalar sayesinde arkadaşlarınla takım kurabilir, şampiyonunu seçebilir ve havalı hareketlerle rakiplerini alt edebilirsin.
HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 1,454,822
Geliştirici
Riot Games Inc
Sürüm
2.4.0.4727
Actualización
16 Temmuz 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

League of Legends Hileli Apk

League of Legends Hileli Apk Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends Hileli Apk 5’e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan Wild Rift’te League of Legends Hileli Apk becerilerini ve stratejilerini konuştur. Akıcı kontroller ve hızlı karşılaşmalar sayesinde arkadaşlarınla takım kurabilir, şampiyonunu seçebilir ve havalı hareketlerle rakiplerini alt edebilirsin. apkdeponuz

league of legends apk

Dinamik şampiyonlar ve sürekli değişen stratejilerle Vadi’de efsane ol. Her oyun kusursuz bir yetenek atışı isabet ettirmek, çılgın bir takım savaşıyla gidişatı değiştirmek veya beşte beş yapmak için harika bir fırsat.

league of legends hileli apk

league of legends apk hile

Bu mobil MOBA’da başarılı olmak için takım çalışması şart. İki, üç ya da beş kişiden oluşan ekibinle sıraya gir ve rakiplerin merkezlerini bir bir yıkarak zirveye ulaş.

league of legends apk android oyun club

Devasa bir kılıçla rekabete hükmet, haritanın öbür ucundan attığın buzdan okla hedeflerini dondur veya rakiplerini kışkırtarak tuzağa düşür. Efsanen ne olursa olsun, sana uygun bir şampiyon var.

league of legends apk dayı

Hem beceri düzeyi hem de grup boyutu açısından dengeli karşılaşmalarda mücadele et.Wild Rift’te tüm şampiyonlar ücretsizce açılabilir ve oyun süresi ya da güç için hiçbir ödeme gerekmez. Hem de hiçbir zaman.

league of legends apk oyun indir club

Yenilikler

Patch 2.4 is here! Throughout August and September:

FOUR NEW CHAMPIONS: Fire, ice, and someone not nice—Brand, Nunu & Willump, Akshan and Thresh join Wild Rift!
HOLD THE LIGHT: The Sentinels of Light make their final stand against Ruination!
RANKED SEASON 3: Glorious Lulu awaits in Gold!
CHAMPION BANS: Never play against Teemo again!
WILD PASS RETURNS: Earn more rewards—even without paying!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir