Gangster Vegas Hileli Apk Güncel 2021**

5.3.0o

Vegas Gangsteri, açık oyun dünyasındaki çete savaşlarında gangster ve mafya kartelleriyle gerektiğinde kuralına göre oynayacağın gerektiğinde ise çete liderliğine soyunacağın bir rol yapma oyunu.
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 6,335,691
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
5.3.0o
Actualización
30 Haziran 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
45M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Gangster Vegas Hileli Apk

Gangster Vegas Hileli Apk Vegas Gangsteri, açık oyun dünyasındaki çete savaşlarında gangster ve mafya kartelleriyle Gangster Vegas Hileli Apk gerektiğinde kuralına göre oynayacağın gerektiğinde ise çete liderliğine soyunacağın bir rol yapma oyunu.

apkdeponuz

gangster vegas apk hile

Günahlar Şehri Las Vegas’ta Yok Yok

Bu açık şehri farklı TPS görevleriyle keşfet, mafya kartelinde boks yap, final ödülü için dövüş ve Las Vegas şehrinin klanlar vs. çeteler suç dünyasında farklı maceraları oyna.
Mafya kartelleri ve çete savaşlarının eksik olmadığı bir RPG macera serisi. Her güncelleme ve sezonla eklenen ekstra görevlerin yanı sıra sınırlı süreli etkinlikler de geliyor.

gangster vegas hileli apk

gangster vegas apk android oyun club

Altıpatlarlı aksiyon görevleriyle sokak savaşları, mafya anlaşmaları ve silah oyunları bu gangster suç dünyası oyununun bir parçası. Geceleri boks dövüşleri, her an her yerde çıkan sokak çatışmaları, farklı araçlarla şehir turları, araba oyunları ve serbestçe gezinmeler bu açık dünyada bulunabilir.

gangster vegas apk 2021

Açık Dünya Gangster Karşılaşmaları

Farklı araç türleri, çeşitli toplanabilir ve giysilerin olduğu yarış mücadeleleriyle dolu bir açık dünya. Las Vegas sokaklarında araba hırsızlığı suçları işle ve gangsterlerle savaş.
Macera dolu görevlerde hayatta kalmak için kavgadan kavgaya koş. Soyguncuların ve hırsızların senin peşine düştüğü araba yarışı mücadelelerinde yasal şehir limitlerini aş. Motosikletler, kamyonlar ve tekneler farklı görevleri başarmak için kullanabileceğin araç seçenekleri arasında.

gangster vegas apkcell

İnsanların suçla yaşadığı sokaklarda silah sesleri eksik olmuyor. Uzaylı savaşları, tankla tüfekle gelen düşmanlar, tam teçhizat silahlar ve zombi klan saldırılarıyla dolu bir gangster şehri olan Las Vegas’ta TPS görevleri oyna.

gangster vegas apkpure

Suç Görevleri: Çeteler ve Silah Ticareti

Bu macera serisinde her görev için çeşitli araçlar ve silahlar var. Molotof kokteylli çete savaşlarında bomba atarlar, pek çok farklı silah ve araçla planlar yap, ateş gücü kullanıp görevleri başar.
_____________________________________________

Yenilikler

Vegas Gangsteri'ni oynamanın yepyeni yollarıyla dolu bu güncellemede çılgın bir deneyim seni bekliyor!

**YENİLİKLER**

GANGSTER KIZLAR: Vegas Gangsteri'nde ilk kez kadın Gangster olarak oynayabileceksin!
GEÇİT ETKİNLİĞİ: Şehrin dört bir yanındaki bu tuhaf geçitleri keşfedip inanılmaz mekanlarda özel görevlere çık.
DİĞER YÜKSELTMELER: Günlük Ödüllere artık doğrudan ana menüden, Atölyeye ise Dükkandan erişebilirsin.
Görüşmek üzere, Gangster!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir