Farlight 84 Hileli Apk Güncel 2021**

1.0

Farlight 84, birden fazla moda sahip, heyecan verici, oynaması ücretsiz olan bir nişancı oyunu! Klasik Battle Royale’den çok daha fazlası seni bekliyor!
HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 534
Geliştirici
LilithGames
Sürüm
1.0
Actualización
12 Haziran 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
984M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Farlight 84 Hileli Apk

Farlight 84 Hileli Apk  birden fazla moda sahip, Farlight 84 Hileli Apk oynaması ücretsiz olan bir nişancı oyunu! Farlight 84 Hileli Apk  Royale’den çok daha fazlası Farlight 84 Hileli Apk bekliyor! apkdeponuz

Av mı yoksa Avcı mı olacaksın? Battle Royale’in çok daha ötesinde.

YouTube ve Instagram’da Farlight 84’ü bul ve takip et, özel topluluk etkinliklerini ve ödülleri keşfet!

farlight 84 apk

farlight 84 hileli apk

Dört ayaklı, havada süzülen, taretli araçlar mı yoksa, savaş için tasarlanmış arazi araçları veya yüksek güçlü yarış arabaları mı? Hepsi ve çok daha fazlası seni bekliyor! Bu araçların hızı ve ateş gücü savaş alanında daha fazla olasılık sunuyor.

farlight 84 apk uptodown

Tek düze karakterler görmekten sıkıldın mı? Farklı kişiliklere sahip 14 yeni dostumuzla tanış! Arkadaşlarını seç, takımını topla ve zafer uğruna savaş!

Dört Silah Üreticisi
Dört Büyük üretici; Prism Teknoloji, 9A Kuruluşu, Murphy Güvenlik ve Wasteland Ruhu, kurtulanlara sayısız silah sağlıyor. Her silahın benzersiz bir yeteneği var, bu yüzden geleneksel silahlı çatışmalara veda et ve akıllara durgunluk veren taktiklere merhaba de!

farlight 84 apk obb download

Hayalindeki cenneti istediğin gibi inşa et! Karşılaşmalara katıl, evini geliştir, gelişmiş eşyaların kilidini aç ve arkadaşlarını Wasteland’deki partine davet et!

farlight 84 android

Yükseklere çık, havada savrul ve saldırıya başla! Jetpack’ler sana fantastik ve daha önce eşi benzeri görülmemiş bir saldırı deneyimi sunuyor! Bu saldırılardan havalı bir şekilde kaçınmak için savaşın ortasında ileri veya yukarı doğru manevralar yap! Jetpack’ini Enerjiyle doldurmayı unutma!

farlight 84 apk download

Klasik 4v4 Battle Royale’ın yanı sıra HUNT modu seni bekliyor! Başka birine yem olmadan önce kendi hedefini avla!

farlight 84 mobile

Dereceli oyunlar oyna ve arkadaşlarınla zaferin tadını çıkar. Lider tablosunun en üst kısmı seni bekliyor!

farlight 84 apk data

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir