Earn to Die 2 Hileli Apk Güncel 2021**

1.4.32

Birçok kişi tarafından takip edilen, liste başı Earn to Die oyununda arabanızla bir zombi kıyametine doğru yol alın!
HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 1,796,841
Geliştirici
Not Doppler
Sürüm
1.4.32
Actualización
16 Temmuz 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
75M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Earn to Die 2 Hileli Apk

Earn to Die 2 Hileli Apk Birçok kişi tarafından takip edilen, Earn to Die 2 Hileli Apk  liste başı Earn to Die oyununda arabanızla Earn to Die 2 Hileli Apk bir zombi kıyametine doğru yol alın! apkdeponuz

earn to die 2 apk

Ülkenin diğer ucunda bir tahliye gemisi bekliyor. Yolunuzda karşınıza çıkacak tek şey, zombiler tarafından istila edilmiş şehirler. Hurda bir araba ve çok az miktarda parayla tanıdık bir durumla karşılaşacaksınız… hayatta kalmak için bir zombi sürüsünün üzerine arabanızı sürme!

earn to die 2 hileli apk

earn to die 2 apk oyun indir club

Earn to Die 2, önceki sürümden beş kat daha uzun, yepyeni bir Hikaye Modu sunuyor. Oyun, bildiğiniz çöl ortamından ayrılarak zombiler tarafından kuşatılmış şehirlerin derinliklerine yol alıyor.

earn to die 2 hile

Seviyeler artık çok aşamalı! Yer altı tünellerinden geçip harap üst geçitlerde yol alın ya da zombilerle dolu epik fabrikaları darmadağın edin. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi sürülerinden kaçmayı başaramayacaksınız. Tek çareniz, onları ezip geçmek!

earn to die 2 apk dayı

Spor araba, itfaiye aracı ve hatta bir dondurma kamyoneti dahil 10 farklı aracın kilidini açın ve modelini yükseltin. Her bir araç zırhlı kaporta, tavana monte silahlar, yardımcı roketler ve benzeri bir dizi yükseltme ile donatılabilir. Bu zombilerin hiç şansı olmayacak.

earn to die 2 apk son sürüm

Araçlar artık tamamen tahrip olabiliyor.. Hayata sımsıkı tutunun çünkü, çok dikkatli olmazsanız aracınız paramparça olacak.

DAHA FAZLA ZOMBİ. DAHA FAZLA TAHRİBAT. DAHA FAZLA KARGAŞA.
Ne için bekliyorsunuz? Kurtarma gemisi sonsuza kadar sizi beklemeyecek! Kendinizi vahşi bir sürüşe hazırlayın. Gerçekten, zombi dolu fabrikaları darmadağın etmek gibisi yok!

Earn to Die 2 oynaması ücretsizdir fakat 3. tarafların reklamlarını ve isteğe bağlı uygulama içi satın alımları içermektedir.

Yenilikler

- Sorun düzeltmeleri

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir