DuckDuckGo Pro Apk Güncel 2021**

5.93.0

Gizlilik, basitleştirildi.
HEMEN İNDİR
4.8/5 Oylar: 1,252,556
Geliştirici
DuckDuckGo
Sürüm
5.93.0
Actualización
9 Ağustos 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
14M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

DuckDuckGo Pro Apk

DuckDuckGo Pro Apk olarak, internetin böylesine DuckDuckGo Pro Apk tedirginlik yaratmaması gerektiğine inanıyoruz. DuckDuckGo Pro Apk  Hak ettiğiniz çevrimiçi gizliliği elde etmek, DuckDuckGo Pro Apk  perdeyi çekmek kadar basit olmalı. apkdeponuz

duckduckgo apk 4.4.2

• Reklam Takip Ağlarından Kaçının — Gizlilik Korumamız bulabildiğimiz tüm gizli takip programlarını engeller, zaman içerisinde sizi takip eden başlıca reklam ağlarını teşhir eder; böylelikle sizi takip etmeye çalışanları siz takip edebilirsiniz.

duckduckgo pro apk

• Şifreleme Korumasını Artırın — Mümkün olduğunda siteleri şifreli bağlantı kullanmak zorunda bırakır, İnternet Servis Sağlayıcıları gibi meraklı gözlerden verilerinizi koruruz.
• Aramanızı Gizli Yapın — Finans, sağlık ve politika gibi konulardaki sorularınız dolayısıyla son derece kişisel bilgilerinizi arama motorunuzla paylaşırsınız. Neyi aradığınız sizi ilgilendirir. İşte bu yüzden DuckDuckGo sizi takip etmez. Asla.

duckduckgo apk download

Arama yaparken ve gezinirken bir web sitesini ziyaret ettiğinizde DuckDuckGo size bir Gizlilik Notu derecelendirmesi gösterir (A-F). Bu derecelendirme sayesinde korunma düzeyinizi bir bakışta görür, sizi takip etmeye çalışırken yakaladıklarımızın detaylarına girebilir ve altta yatan sitenin gizlilik önlemlerini nasıl geliştirdiğimizi öğrenebilirsiniz. Gizlilik Notu; gizli takip ağları bulunması, şifreleme kullanımı ve web sitesi gizlilik uygulamaları esasında otomatik olarak verilir.

duckduckgo apk mod

Uygulamamız; sekmeler, yer imleri ve otomatik tamamlama gibi standart tarayıcı işlevlerini sunar. Yukarıda açıklanan güçlü Gizlilik Korumasının yanı sıra, tarayıcıya başka gizlilik özellikleri de ekledik:
• Ateş Butonu — Tüm sekmelerinizi ve verilerinizi tek dokunuşta temizleyin.

duckduckgo apkpure

Çok fazla kişi internette gizlilik beklenemeyeceğine inanıyor. Biz bunu değiştirmek için mücadele ediyoruz ve yeni bir çevrimiçi güven standardını misyon belledik. DuckDuckGo yükleyin, gizliliğinizi geri kazanın!

duckduckgo apk uptodown

 

Yenilikler

Gizlilik, basitleştirildi. Arama yaparken ve gezinirken verilerinizi koruyun: Takip engelleme, daha akıllı şifreleme, gizli arama ve daha fazlası.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir