Dragon City Hileli Apk Güncel 2021**

12.3.3

En sıcak ejderha oyununu oynamaya ve bir sürü alev püskürten ejderhayı toplamaya hazır mısın? Ejderhalarını istediğin gibi eğit, koleksiyonunu büyüt ve dünyanın en iyi Ejderha Ustası unvanını almak için kendini ispat et!
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 8,572,538
Geliştirici
Socialpoint
Sürüm
12.3.3
Actualización
17 Ağustos 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
133M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dragon City Hileli Apk

Dragon City Hileli Apk En sıcak ejderha oyununu oynamaya Dragon City Hileli Apk ve bir sürü alev püskürten Dragon City Hileli Apk ejderhayı toplamaya hazır mısın? Ejderhalarını istediğin gibi eğit, Dragon City Hileli Apk koleksiyonunu büyüt ve dünyanın en iyi Ejderha Ustası unvanını almak için kendini ispat et! apkdeponuz

Yüzen Adalar üzerinde çiftlikler, yaşam alanları, binalar ve bir sürü ejderhayla dolu bir ejderhalar şehri inşa et! Sevimli bebek ejderhalardan oluşan koleksiyonuna iyi bak. Onlar hayret verici canavarlara evrimleşirken koleksiyonunu daha da büyüt ve PvP Arenalarında onlarla birlikte savaş!

Bir İttifaka katılarak oyundaki diğer Ejderha Ustaları ile güçlerini birleştir! Sohbette etkileşim kur, İttifak etkinliklerine katıl, Küreler takas et ve özel ödüllerin kilidini aç.

Ateş, Doğa, Saf, Efsane ve daha pek çok elementten ejderhaları birleştir ve sevimli, benzersiz melezler ortaya çıkararak koleksiyonunu genişlet. Ejderhalar ayrıca oyundaki etkinliklerden de elde edilebilir!

dragon city apk

– Ejderha Kitabını tamamla! Ejderhalar şehrini büyütmek için üretip toplayabileceğin 1000’den fazla muhteşem ejderha var!
Çiftleştirme etkinlikleri ve özel adalar sayesinde her hafta oyuna yeni ejderhalar katılmaktadır.

dragon city hileli apk

– Ejderhalarını, özel etkinliklerden elde edilen harika Ejderha Derileriyle süsle.
– Ejderha Görevlerinde maceranın tadını çıkar, oyunun PvP Arenalarında diğer Ejderha Ustalarına karşı oyna, türünün tek örneği ejderhaları topla, Savaşçı Sandıklarını al ve skor panosunda üst sıralara tırman!
– Yaşam Ağacındaki sihirli bir dünyadan ejderhalar çağır ve onların yeteneklerini dene.
– Küreler topla ve ejderhalarını güçlendir: Savaştaki güçlerinin nasıl arttığını kendi

dragon city apk hile

– Antik Dünya ve Gardiyan Ejderhalar gibi gelişmiş oyun özelliklerinin kilidini aç.
– Sosyalleş: Diğer Ejderha Ustalarıyla birlikte oynamak ve savaşmak, onlarla sohbet etmek, Takas Merkezinde Küreler takas etmek, İttifak Hediyesi Etkinliklerinde paylaşımlar yapmak ve İttifak Sandıklarını açmak için İttifaklara katıl.
– Windows ile oturum açarak oyununu kaydet ve tüm cihazlardan oyna. Böylece bebek ejderhalarını istediğin yere yanında götürebilirsin.

dragon city oyna

80 milyondan fazla Ejderha Ustası var. Ne bekliyorsun? Oyuna katıl ve şehrini bugün kur!

dragon city hile 2021

Oyunumuzu sevdiysen bizim için güzel bir yorum yazabilirsin 🙂

dragon city hack

Dragon City’yi indirmek ve oynamak BEDAVA. Ancak gerçek para karşılığında oyun içi öğeler satın alabilirsin. Bu özelliği devre dışı bırakmak istersen, lütfen telefonunun veya tabletinin Ayarlarından uygulama içi satın almaları kapat.

dragon city android oyun club

Yenilikler

Ejderha Ustalığı Güncellemesi
- Tamamlanmayı bekleyen bir sürü yeni Çiftleştirme görevi!
- Nyx ve Kupalarından yepyeni bir Ustalık Koleksiyonu!
- Gökkuşağı Jetonları, Küreler ve daha fazla yeni ödüller.
Ejderha Kitabını aç ve Ejderha Ustalığına başla!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir