Call of Duty Mobile Hileli Apk Güncel 2021**

1.0.26

Cep telefonları için özel olarak tasarlanan resmî CALL OF DUTY® oyunu. Efsanevi çok oyunculu haritaları ve modları istediğin zaman, istediğin yerde oyna. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı? 5'e 5 takımlarla hızlı tempolu ölümüne maç mı? Keskin nişancılar birbirine karşı mı? Activision'ın ücretsiz CALL OF DUTY®: MOBILE oyununda hepsi var.
HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 14,022,775
Geliştirici
Activision Publishing Inc.
Sürüm
1.0.26
Actualización
4 Ağustos 2021
Gereksinimler
4.3 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Call of Duty Mobile Hileli Apk

Call of Duty Mobile Hileli Apk Cep telefonları için özel olarak tasarlanan resmî CALL OF DUTY® oyunu. Call of Duty Mobile Hileli Apk Efsanevi çok oyunculu haritaları ve modları Call of Duty Mobile Hileli Apk istediğin zaman, istediğin yerde oyna. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı? Call of Duty Mobile Hileli Apk 5’e 5 takımlarla hızlı tempolu ölümüne maç mı? Keskin nişancılar birbirine karşı mı? Activision’ın ücretsiz CALL OF DUTY®: MOBILE oyununda hepsi var. apkdeponuz

call of duty mobile indir

call of duty mobile hileli apk

call of duty mobile emülatör

Kişiselleştirebileceğin kumanda özellikleri, sesli ve yazılı sohbet, nefes kesen 3B grafikler ve yüksek ses kalitesiyle cep telefonu üzerinden konsol kalitesinde HD oyun deneyimi. Dünyadaki en çok sevilen nişancı oyununun heyecanını artık istediğin zaman telefonundan yaşayabilirsin.

call of duty mobile apk

Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Modern Warfare® oyunlarının ilk kez ücretsiz kullanıma açılacak olan efsanevi çok oyunculu haritalarında oyna. Ya da arkadaşlarınla bir araya gelip bu yepyeni 100 kişilik Battle Royale hayatta kalma haritasında oynamaya başla. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyla birlikte sen de eğlenceye katıl!

call of duty mobile hile

CALL OF DUTY®: MOBILE’ı oynarken karşına kilidini açıp kazanabileceğin bir sürü ünlü karakter, silah, kıyafet, skor serisi ve teçhizatını kişiselleştirmek için kullanabileceğin tertibat parçaları çıkacak. Tüm bu teçhizatı Battle Royale’de ve Takım Ölüm Maçı, Cephe Hattı, Herkese Açık, Ara ve Yok Et, Hakimiyet, Zorlu Nokta ve çok daha fazlası gibi nefes kesen çok oyunculu PvP modlarında savaşırken yanında getir.

call of duty mobile cp hilesi

Rekabet dolu Sıralama Modunda en üst sıraya yerleşmek veya arkadaşlarınla birlikte oynarken en fazla Klan ödülünü kazanmak için becerilerini ve strateji yeteneklerini kullan. Bu nefes kesen ve ücretsiz çok oyunculu nişancı oyununda milyonlarca dost ve düşmanla rekabet et ve kapış.

call of duty mobile en iyi silah

Oynanış, etkinlikler, kontroller ve teçhizat gibi konularda CALL OF DUTY®: MOBILE sana kendini sürekli yenileyen, karmaşık ve derinlikli bir deneyim sunuyor.

En iyilerle rekabet etmek için gereken becerilere sen de sahip misin? CALL OF DUTY®: MOBILE’ı şimdi indir!
_________________________________________________________
NOT: Oyun sırasında karşılaştığın ve oyunu geliştirmemize yardım edecek geri bildirimlerini memnuniyetle bekliyoruz. Geri bildirim göndermek için oyun açıkken ________________________________________________________

call of duty mobile sistem gereksinimleri

Bu uygulamada arkadaşlarınla bağlantı kurup birlikte oynamanı sağlayan sosyal özellikler olduğunu ve oyunda heyecan verici etkinlikler ya da yeni içerikler olduğunda seni haberdar etmek için bildirim gönderileceğini lütfen unutma. Bu özellikleri kullanıp kullanmayacağını kendin seçebilirsin.

Yenilikler

Call of Duty: Mobile 6. Sezon: Hesaplaşma! Dört gözle beklenen Yaşayan Ölüler Kuşatması modunda taretler yardımıyla zombileri geldikleri yere gönder! Rosa - İkili Ajan ve güçlü MX9 ile birlikte 50 Kademelik Savaş Bileti ödüllerinin sahibi ol. Yeni Slums haritasına göz at! World Championship 2021 4. Aşama - Bölge Playoff'larında rekabet kızışıyor!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir