Asphalt 9 Hileli Apk Güncel 2021**

3.0.2a

Asphalt 9: Legends'ta bir sürü uluslararası markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi üst düzey üreticilerin elinden çıkmış ünlü arabaların direksiyonuna geç. Tek ve çok oyunculu modlarda, gerçek hayattan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 8: Airborne'un yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 2,213,377
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
3.0.2a
Actualización
22 Temmuz 2021
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
12M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Asphalt 9 Hileli Apk

Asphalt 9 Hileli Apk  Lamborghini ve W Motors gibi Asphalt 9 Hileli Apk üreticilerin elinden çıkmış ünlü arabaların direksiyonuna geç. Tek ve çok oyunculu modlarda, gerçek hayattan dinamik mekanlarda sürüşe çık, Asphalt 9 Hileli Apk artışlar yakala. Asphalt 8: Airborne’un yaratıcılarından bir yarış Asphalt 9 Hileli Apk patlaması elinin altında! apkdeponuz

asphalt 9 apk

Üst sınıf markalardan yüksek hızlı motorlu araçlar hazır, 70’den fazlası toplaman için seni bekliyor. Dünyanın en meşhur marka ve üreticilerinin imzasını taşıyan bu arabaların hepsi itinayla seçildi, üstelik her biri kişiselleştirilebilir estetik özelliklere sahip. Dünyanın dört bir yanında yarışacağın arabanı seçtikten sonra kaporta boyasını, jantlarını ve tekerleklerini kişiselleştirebilir veya üzerine farklı gövde parçaları monte edebilirsin.

asphalt 9 hileli apk

asphalt 9 legends

Becerilerinin seviyesini yükselt ve manuel kontrolün sağladığı şaşmaz isabetlilikle sokaklarda bir profesyonel gibi yarış. Seyir modunu tercih ediyorsan arabanın direksiyonuna yön veren sürüş kontrol sistemi TouchDrive™ tam senlik, tek yapman gereken kararları almak ve zamanlamayı ayarlamak. Bu özellik sayesinde ortama, müzik ve ses efektlerine odaklanabilirsin.

asphalt 9 hile apk

60’tan fazla sezon ve 900’den fazla etkinlik barındıran Kariyer Modunda gerçek bir sokak yarışı macerasına atıl. Asphalt 9’un Etkinlikler kısmında deneyimleyebileceğin yeni meydan okumalar her zaman mevcut, ödüller de cabası.
Asphalt’taki diğer oyunculara karşı yarışmak için sınırlı süreli etkinliklerde oynayabilir veya sürükleyici hikayelerde ilerleyebilirsin.

asphalt 9 android oyun club

Gerçekçi yarış heyecanı ile Asphalt 9’da arcade oyun tarzının en saf halini deneyimle. Yansıma/parçacık efektleri, HDR işleme, realistik ses efektleri ve ünlü müzik sanatçılarından eserler içeren şarkı listesi sayesinde kendini yarışa kaptırman garanti.

asphalt 9 legends apk indir

Çevrimiçi çok oyunculu modu arabanı gerçek sokak yarışı aksiyonunda test edecek.
Dünyanın farklı yerlerinden rakip oyunculara –hem de istersen aynı anda 7’sine– karşı kıran kırana bir yarış çıkar. Sürüş, drift, akrobasiler ile Kulübüne ekstra puanlar kazandır.

asphalt 9 apk dayi

Kulüp özelliği ile yarışçı arkadaşlarından kendi çevrimiçi topluluğunu oluştur. Farklı mekanlarda birlikte oynayın ve yarışın, çok oyunculu Kulüp lider panosunda zirveye tırmanıp ödüllerin kilidini açın.

asphalt 9 apk hile

 

Yenilikler

Üçüncü yıl dönümünü yeni bir pistte kutla ve yepyeni etkinliklerde 7 muhteşem hiper otomobili kovala!

YENİ MOTOR SPORLARI PARKURU
Auckland, Yeni Zelanda'da asfaltı ağlatmanın vakti geldi.

7 YAZ CANAVARI
Lamborghini Aventador SVJ Roadster, McLaren Elva ve dahası.

ÖZEL ETKİNLİKLER VE 3. YIL DÖNÜMÜ
Hennessey Venom F5 ve Bugatti Veyron Grand Vitesse'i kazanmak için Yıl Dönümü etkinliklerine katıl.

GRAND PRIX
Kendini göster, Lamborghini SC20 ve Pagani Zonda HP Barchetta'yı kap.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir