Asphalt 8 Hileli Apk Güncel 2021**

5.8.0k

Gameloft'un Asphalt serisinin bir parçası olan Asphalt 8 300'den fazla lisanslı araç, aksiyon dolu yarışlar, 75'ten fazla pist ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı moda sahip. Çok oyunculu ve tek oyunculu modlarda yarışmak mümkün.
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 9,676,335
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
5.8.0k
Actualización
9 Temmuz 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
175M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Asphalt 8 Hileli Apk

Asphalt 8 Hileli Apk serisinin bir parçası olan Asphalt 8 Hileli Apk fazla lisanslı araç, aksiyon dolu yarışlar, 75’ten fazla pist ve hem çevrimiçi Asphalt 8 Hileli Apk moda sahip. Çok oyunculu ve tek Asphalt 8 Hileli Apk yarışmak mümkün.

Bu araba simülasyonu oyunu, tek ve çok oyunculu modlar ve asfaltta drift yapmak için farklı fırsatlar sunuyor. Nevada Çölü’nden Tokyo’ya kadar pek çok manzara ve senaryoyu keşfet. Farklı meydan okumalar, sınırlı süreli etkinlikler ve farklı araçlar seni bekliyor. apkdeponuz

asphalt 8 apk

Sürüş, drift ve daha pek çok asfalt testine hazırda bekleyen 300’den fazla yüksek performanslı araba ve motosikletle Asphalt 8’de hızlı bir yarış deneyimi yaşayabilirsin. Lamborghini, Bugatti, Porsche gibi en iyi lisanslı üreticilerin lüks modelleri arasında geniş bir yarış motosikleti yelpazesi de var.
Kendini ifade etmek için yarış otomobilleri ve motosikletlerini kişiselleştirip tasarla. En yüksek kaliteye sahip A sınıfı araçları toplayıp yeni dünya ve senaryoları keşfederken drifte doy.

asphalt 8 hileli apk

asphalt 8 hile

Rampalardan fırla, araban veya motosikletinle simülasyonda yer çekimini hiçe say, fizik kurallarını zorla.
Taklalar atarak ve havada 360 derece dönerek yaptığın akrobasilerle rakiplerinle kapışabilir ya da yapay zekaya karşı veya tek oyunculu modda oynayabilirsin. Rekabet ederken azami hıza ulaşmak ve bitiş çizgisine giden en hızlı rotayı bulmak için araba

asphalt 8 para hilesi

Kişiselleştirme seçenekleri kullanılarak ekran simgeleri ve kontrolleri kişiselleştirilip her oyuncu için en iyi oyun tarzı seçilebilir.

asphalt 8 airborne hile apk dayı

Sık sık güncellenen ekstra içeriklerle eksiksiz bir Asphalt 8 deneyimi yaşa. Araba ve motosiklet sürücüleri için pek çok meydan okumayla Kariyer modunda farklı sezonlar ve canlı etkinliklerde oyna.
Asfalt yarışına yepyeni bir soluk getiren Kapı Drifti ve Salgın modlarına göz at. Sınırlı Süreli Kupalarda, oyuna en son gelen hızlı arabalara erken erişim de dahil pek çok muhteşem ödül kazan!

asphalt 8 airborne apk

Sezon ve Liglerde eş zamanlı çok oyunculu aksiyona hazır ol. Puan kazanıp sınırlı süreli Yarış Sezonlarında ödüllerin kilidini açmak için diğer oyunculara karşı en iyi şekilde rekabet et.
_____________________________________________

asphalt 8 apk android oyun club

Yenilikler

48. güncelleme yeni etkinlikler, meydan okumalar, daha çok ödül ve tarzını gösterebileceğin yeni yollarla geliyor!

YAZ ÇILGINLIĞI
Yeni McLaren Elva Festivali ile sokaklar alev alacak! Yaklaşan yeni etkinlikler için gözünü dört aç.

ÇOK OYUNCULU ARTIK DAHA İYİ
Artık her biri ayrı kurallara sahip birden çok Sezona aynı anda katılabilirsin. Daha çok ödül için sezonluk görevler de ekledik!

ADINI HERKESE DUYUR
Kendine takma isim oluştur ve özel simge ve çerçevelerle profiline renk kat!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir